Клуби Першої ліги зіграли спаринг перед відновленням чемпіонату

Першолігові Прикарпаття та Агробізнес провели контрольну зустріч напередодні першого офіційного матчу у 2020 році. Гра завершилася результативною нічиєю — 1:1

Відзначимо появу у стартовому складі Прикарпаття 21-річного захисника Василя Геника. У другому таймі у гру увійшли: 19-річний захисник Андрій Василів, 21-річний захисник Володимир Радульський, 19-річний півзахисник Олег Павлюк, 18-річний нападник Андрій Хома та 20-річний форвард Андрій Боднарук.

У першому таймі було небагато гольових нагод, всі основні події у матчі відбулися у другому таймі.

І якщо Агробізнес не використав дві свої можливості, то на 59-ій хвилині після флангового навісу від Кузьмина Роман Барчук у падінні переправив м’яча у сітку воріт — 1:0. Команда з Волочиська намагалася відігратися: на 64-ій хвилині Вульчину на допомогу прийшла поперечина воріт, а згодом гості зі зручних позицій двічі не влучили у “рамку”.

Фото fc.if.ua.

Не скористалися своїми нагодами і підопічні Володимира Ковалюка, які не зуміли втримати мінімальну перевагу до фінального свистка. На 90-ій хвилині після навісу з лівого флангу атаки Богдан Іванченко зрівняв цифри на табло — 1:1, — повідомляє офіційний сайт Прикарпаття.