Гол молодого хавбека допоміг Леганесу врятуватися у грі з Мальоркою

У матчі 30-го туру чемпіонату Іспанії Мальорка приймала Леганес. Поєдинок завершився результативною нічиєю — 1:1. Відзначимо, що рятівний для Леганеса м’яч наприкінці матчу забив 21-річний півзахисник Оскар Родрігес

Відзначимо появу у стартовому складі Мальорки 21-річного півзахисника Алехандро Посо, 19-річного нападника Такефуси Кубо та 21-річного нападника Кучо.

Тренерський штаб Леганеса з перших хвилин випустив 21-річного півзахисника Родрігеса. Удругому таймі на полі з’явився 19-річний нападник Браян Хіль.

У цьому матчі зустрічалися прямі конкуренти за виживання, тому результат виходив на перший план. В першому таймі Мальорка витиснула максимум з можливого. Гол Сальви Севільї прямим ударом зі штрафного був одним з небагатьох гострих епізодів у виконанні острів’ян в першому таймі.

Леганес відповів тією ж зброєю наприкінці гри. Оскар Родрігес шикарно виконав штрафний удар: гол-красень врятував Леганес від поразки.

Мальорка — Леганес — 1:1

Голи: Сальва Севілья (9) — Оскар Родрігес (87).

Мальорка: Рейна — Посо, Севілья (Састре, 82), Мохаммед, Родрігес (Кампос, 52), Гамес, Седлар, Будімір (Абдон, 68), Вальєнт, Кубо (Сене, 82), Ернандес (Лаго, 68).

Леганес: Куельяр — Авазем (Авільєс, 81), Омеруо, Бустінса, Кевін Родрігес, Руйбаль (Меса, 56), Ассале (Росалес, 81), Перес (Хіль, 56), Амаду (Герреро, 62), Оскар Родрігес, Каррільо.

Після 30-го туру Мальорка з 26-ма очками посідає 18-те місце, а Леганес, маючи 24 бали, — останнє.

Дуплетом! Атлетико із дублем Феліша здобуває найбільшу перемогу в сезоні (відео)