Штрафний Алібекова вивів Слован до півфіналу Кубка Чехії

22-річний півзахисник Слована й молодіжної збірної України Ахмед Алібеков забив за Слован вирішальний гол. Команда молодого українця переграла Сігму у півфіналі Кубка Чехії — 2:1

Українець Ахмед Алібеков відзначився забитим голом у півфіналі Кубка Чехії. Вчора Слован Алібекова на виїзді зустрічався з Сігмою і виграв із рахунком 2:1. Долю поєдинку було вирішено ще у першому таймі: на 29-й хвилині рахунок забитим м’ячам відкрив Пешек, а перед самою перервою Алібеков, зі штрафного, подвоїв перевагу гостей.

У другому таймі господарі скоротили відставання у рахунку, проте на більше гравців Сігми не вистачило.

У фіналі Слован (Ліберець) зіграє проти празької Славії, яка виграла у Вікторії (Плзень) з таким же рахунком 2:1.

Атакує Алібеков (№15). Фото fcslovanliberec.cz.

Кубок Чехії. Півфінал

Сігма — Слован — 1:2

Голи: Лукаш (54) — Пешек (29), Алібеков (45+1).

Слован: Кноблоч — Косчельник, Качараба, Карафіат, Микула — Алібеков, Громада (Кухта, 58) — Земан (Малинський, 58), Мара, Пешек (Міхал, 90) — Балута (Рондич, 82).

Після 30-ти зіграних турів Слован знаходиться на п’ятому місці у чемпіонаті Чехії.

Вижу цель! Алибеков: «Главное — доиграть чемпионат и постараться взять Кубок Чехии»