Байєр з голами Хаверца та Діабі переграє Кельн

У матчі 32-го туру Бундесліги Байєр приймав Кельн. Гра завершилася впевненою перемогою господарів — 3:1. Відзначимо, що за Байєр у цьому матчі забивали 21-річний Хаверц та 20-річний Діабі, а за Кельн — 21-річний Борнаув

У складі Байєра з перших хвилин на полі з’явилися: 21-річний нападник Кай Хаверц та 20-річний форвард Мусса Діабі. У другому таймі у гру увійшов 19-річний нападник Пауліньо та 17-річний півзахисник Флоріан Вірц.

Тренерський штаб Кельна з перших хвилин довірив місце у старті: 19-річному захиснику Ноа Каттенбаху, 21-річному захиснику Борнауву та 18-річному півзахиснику Яну Тільману.

Байєр забив двічі ще до перерви. На 7-й хвилині Свен Бендер з ближньої стійки переправив м’яч в сітку після подачі кутового від Бейлі. А на 40-й оборона Кельна забула про Кая Хаверца, який спокійно розстріляв ворота з центру штрафної.

«Козли» забили на старті другої половини, коли Себастьян Борнаув головою класно замкнув навіс від кутового прапорця. Але його почин партнери не підтримали, а під завісу матчу не втримали Муссу Діабі, який і зробив рахунок остаточним — 3: 1 у підсумку.

Чемпіонат Німеччини. 32 тур

Байєр — Кельн — 3:1

Голи: Бендер (7), Хаверц (39), Діабі (83) — Борнаув (59).

Байєр: Градецьки — Драгович, Тапсоба, Свен Бендер (Та, 33), Венделл — Арангіс (Демірбай, 86), Баумґартлінгер — Діабі, Хаверц (Амірі, 86), Бейлі (Пауліньо, 64) — Фолланд (Віртц, 64).

Кельн: Хорн — Каттербах, Чіхос (Ляйстнер, 56), Борнаув, Ехізібуе — Реджбечай (Кайнц, 78), Скірі (Хеґер, 56) — Тільманн (Ут, 79), Модест, Дрекслер — Кордоба.

Таким чином, після 32-х турів Байєр з 60 очками посідає четверту позицію, а Кельн з 35 заліковими пунктами — 13-й.

Это прощание? Иногда травма — это не просто травма. Хаверц уходит из Байера?