Дніпро-1 з голом Булеци переграв Олімпік

У третьому суботньому матчі 24-го туру УПЛ на Дніпро-Арені місцевий Дніпро-1 приймав Олімпік. Відзначимо, що на поле з перших хвилин вийшли три гравці з реєстру Золотого таланту. Гра завершилася перемогою Дніпра-1 — 3:1. Один із м’ячів у свій актив записав 21-річний хавбек Сергій Булеца

Дмитро Михайленко з перших хвилин випустив 21-річного півзахисника Сергія Булецу. У резерві залишилися: 18-річний півзахисник Арсеній Батагов, 20-річний півзахисник Олександр Назаренко та 21-річний півзахисник Сабатіні. Ігор Климовський довірив місце у старті: 21-річному захиснику Оресту Лебеденку та 21-річному півзахиснику Андрію Кравчуку. У запасі опинився 20-річний захисник Ігор Снурніцин.

Господарі активно розпочали гру і вже на другій хвилині небезпечний момент створив Хобленко, але нападник Дніпра-1 пробив повз ворота. Гравці Олімпіка також не відсиджувалися у захисті. Після стандартного положення вище воріт пробив Гришко. Через декілька хвилин після передачі Ксьонза з відскоком від землі пробивав Тейшейра, проте Юрчук перевів м’яча на кутовий. Після активних 15-ть хвилин команди дещо знизили темп матчу.
На 31-й хвилині господарі все ж відкрили рахунок. Тейлор прострілив з флангу і молодий Булеца розстріляв ворота Кринського. Захисники забули Сергія на дальній стійці. 1:0. У підсумку, перший тайм завершується за мінімальної переваги Дніпра-1.
Господарі продовжували володіти ініціативою на початку другого тайму і на 62-й хвилині подвоїли свою перевагу. Після подачі з правого флангу Адамюк метрів з 14-ти завдав приціального удару головою 2:0. На 63-й хвилині замість Сергія Булеци у гру увійшов Олександр Назаренко. На 77-й хвилині рахунок став розгромним. Після передачі молодого Назаренка Тейлор прицільно пробив у верхній кут. 3:0. Дебютний м’яч для бразильця за Дніпро-1. У компенсований час Олімпік забив м’яч престижу. На 90+4 хвилині Політило реалізував одинадцятиметровий.
У підсумку, Дніпро-1 святкує впевнену перемогу 3:1. Дніпро-1 з 31-ма очками посідає сьому позицію, а Олімпік 19-ма очками на 11-му місці.

Дніпро-1 — Олімпік — 3:1

Голи: Булеца (31), Адамюк (62), Тейлор (79) — Політило (90+4, пенальті).

Дніпро-1: Юрчук — Адамюк, Лопирьонок, Логінов, Польовий, Кравченко, Ді Франко (Когут, 64), Вакулко (Сніжко, 81), Тейлор (Чичиков, 81), Булеца (Назаренко, 63), Хобленко (Коркішко, 71).

Олімпік: Кринський Ксьонз (Баланюк, 68), Гришко, Зотько (Литвин, 73), Лебеденко, Цимбалюк, Кравченко, Кравчук (Завійський, 67), Політило, Шахаб (Пасіч, 83), Тейшейра (Балашов, 72).