Стали відомі місця, в яких буде визначено чемпіонів та призерів юнацьких чемпіонатів України під егідою ДЮФЛУ в різних вікових категоріях — від U-14 до U-19. Цього року географія така: Умань (Черкаська область), Щасливе (Київська область), Чернівці та Поляна і Свалява (Закарпатська область)
В ДЮФЛ України затвердили місця та дати проведення фінальних турнірів юнацьких чемпіонатів України сезону-2018/2019 у всіх вікових категоріях у Вищий та у Першій лігах. Розпочнеться все в Умані, потім естафетну паличку приймуть Щасливе та Чернівці, а крапку буде поставлено в Закарпатті.
6—9 червня — Перша ліга U-19; Умань, Черкаська область.
13—21 червня — U-14 (2005 рік народження); Умань, Черкаська область.
13—21 червня — U-16 (2003 рік народження); Щасливе, Київська область.
20—21 червня — Перша ліга U-15 (2004 рік народження); Чернівці.
22—23 червня — Перша ліга U-17 (2002 рік народження); Чернівці.
22 червня — 1 липня — U-15 (2004 рік народження); Щасливе, Київська область.
22 червня — 1 липня — U-17 (2002 рік народження); Поляна/Свалява, Закарпатська область.
Золотой талант-2019. Назовите тройку лучших игроков апреля в категории U-21 (1998-1999 г.р.)
- Виталий Миколенко (Динамо) (36%, 117 голосов)
- Николай Шапаренко (Динамо) (12%, 40 голосов)
- Богдан Леднев (Заря) (12%, 39 голосов)
- Владислав Вакула (Мариуполь) (11%, 37 голосов)
- Евгений Чеберко (Заря) (8%, 25 голосов)
- Владислав Бабогло (Александрия) (7%, 23 голосов)
- Владислав Дубинчак (Арсенал) (5%, 15 голосов)
- Роман Вантух (Олимпик) (4%, 13 голосов)
- Андрей Кожухарь (Черноморец) (4%, 12 голосов)
- Даниил Бескоровайный (Земплин, Словакия) (2%, 8 голосов)
Всего проголосовало: 165
Запекла боротьба Пенальті у компенсований час допоміг Шахтарю здолати Динамо й очолити групу
Золотой талант-2019. Назовите тройку лучших игроков апреля в категории U-19 (2000 г.р. и моложе)
- Даниил Сикан (Мариуполь) (26%, 121 голосов)
- Георгий Цитаишвили (Динамо) (23%, 105 голосов)
- Евгений Исаенко (Динамо) (12%, 56 голосов)
- Михаил Мудрык (Арсенал) (11%, 50 голосов)
- Арсений Батагов (Днепр-1) (8%, 36 голосов)
- Александр Назаренко (Днепр-1) (6%, 29 голосов)
- Артем Феррари (Меццолара, Италия) (4%, 19 голосов)
- Александр Климец (Волынь) (4%, 17 голосов)
- Игорь Снурницын (Олимпик) (3%, 16 голосов)
- Эрик Кушнир (Дебрецен, Венгрия) (2%, 9 голосов)
Всего проголосовало: 297