Команда українців програла на старті чемпіонату Таджикистану на своєму полі

Поки у світі триває карантин, у Таджикистані розпочався місцевий чемпіонат з футболу. Відзначимо, що у цьому турнірі виступатимуть чотири українські гравці: 21-річний воротар Іван Пономаренко, його ровесник захисник Дмитро Бондар, а також Артем Гайдаш. Всі ці футболісти представляють ЦСКА

За минулорічного чемпіона, клуб Істіклон грає Олексій Ларін. Відзначаємо, що троє з них (за виключенням Гайдаша) навчалися у славній школи дніпропетровського Дніпра.

Дмитро Бондар у віці 19-ти років покинув Дніпро та поїхав грати до Центральної Азії.  Бондар — уродженець Вінниці, є вихованцем місцевої СДЮСШОР, а також ДЮСШ донецького Металурга і BRW-ВІК (Володимир-Волинський), в Дніпрі — з 2015 року. Виступав у чемпіонатах U-19 (24 матчі) і U-21 (13), в минулій першості другої ліги (група Б) відіграв за Дніпро 26 матчів, голів не забивав, зате отримав 6 жовтих і одну червону картку. Відзначимо, що Дмитро спочатку перебував у розташуванні саме Худжанда,а звідти вже перейшов до ЦСКА.

Іван Пономаренко.

Молодий воротар Іван Пономаренко також виступав за Дніпро і саме з цього клубу переїхав до чемпіонату Таджикистану.

У першому турі нового чемпіонату ЦСКА з трьома українцями у складі приймав Худжанд. Підопічні українського тренера Сергія Жицького зазнали прикрої поразки 1:3. На останній хвилині першого тайму  нападник Худжанда Андрій Сидоров відкрив рахунок у матчі. У середині другого тайму Бекназаров подвоїв перевагу гостей. На 76-й хвилині Гафонов скоротив відставання у рахунку, проте крапку у матчі з пенальті поставив Ахмедов. Таким чином гості впевнено перемагають.

ЦСКА (Душанбе) — Худжанд 1:3 — (0:1)

Голи: Гафонов (76) — Сідоров (45), Бекназаров (63), Ахмедов (90+2, пенальті).

А це красень-гол з іншого поєдинку таджикського чемпіонату: у матчі 1-го туру Вищої ліги чинний чемпіон Істіклол знищив дебютанта турніру Душанбе-83 — 7:0. Нападник Манучехр Джалілов на 31-й хвилині майстерно підлаштувався під м’яч і з розвороту відправив його точно в лівий верхній кут.

Зміна амплуа Футболісти МФК Миколаїв під час карантину працюють слюсарями на заводі

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков марта в категории U-21 (1999-2000 г.р.)

• Владислав Супряга (Днепр-1) (23%, 76 голосов)
  • Виталий Миколенко (Динамо) (22%, 73 голосов)