Рух з голом Кухаревича розгромив Прикарпаття на зборі у Туреччині

Підопічні Юрія Бакалова провели свій заключний спаринг на навчально-тренувальному зборі у Туречині. Львів’яни зустрічалися з Прикарпаттям. Гра представників Першої ліги завершилася впевненою перемогою Руху — 3:0

У стартовому складі Руху не було жодного гравця, що відповідають реєстру Золотого таланту. У другому таймі у гру увійшли: 18-річний нападник Микола Кухаревич та 21-річний півзахисник Габріель.

Володимир Ковалюк з перших хвилин випустив 19-річного півзахисника Назарія Воробчака. У другій половині зустрічі на полі з’явилися: 18-річний захисник Андрій Василів, 19-річні півзахисники Олег Павлюк та Владислав Семотюк, а також 18-річний нападник Андрій Хома.

Рух активно розпочав гру і вже на 11-й хвилині відкрив рахунок у матчі. Мисик зі своєї половини поля віддав на Кондракова, який прийняв м’яча та пробив точно у ціль. 1:0. Такий рахунок протримався до 86-ї хвилини. Наприкінці матчу Рух подвоїв свою перевагу. Кухаревич скинув Ернесту, який своїм ударом не залишив шансів Піцану. 2:0.

Через декілька хвилин Микола відзначився сам. Молодий нападник грамотно змістився у центр і пробив низом.

Рух — Прикарпаття — 3:0

Голи: Кондраков (11), Ернест (86), Кухаревич (88).

Рух (1 тайм): Бандура, Романюк, Дуць, Коробенко, Мисик, Мартинюк, Русин, Синиця, Бойчук, Кондраков.

Рух (2 тайм): Мисак, Копина, Марушка (Мисик, 67), Білий, Саків, Брікнер, Калюжний, Раті, Ернест, Габріель, Кухаревич.

Прикарпаття: Піцан, Бойко, Пастух, Француз, Борисевич, Воробчак (Василів, 65), Геник (Павлюк, 70), Кузьмин, Януш (Семотюк, 30), Дитко, Барчук (Хома, 60).