Рух у контрольному матчі впевнено переграв Волинь

На навчально-тренувальному зборі у Туреччині продовжують свою підготовку до весяної частини сезону представники Першої ліги. Цього разу на турецьких полях відбулося галицько-волинське дербі, у якому перемогу здобув Рух. Матч завершився з рахунком 3:1

У стартових складах обох команд не було жодного гравця із реєстру Золотого таланту. У другій половині зустрічі Юрій Бакалов випустив 21-річного нападника Станіслава Біленького та 18-річного нападника Миколу Кухаревича. У Волині у другому таймі у гру увійшли: 21-річний захисник  Анатолій Ульянов, 20-річний захисник Олександр Климець та 19-річний півзахисник Артур Рябов.

Рух активно розпочав гру і вже за сім хвилин відзначився двічі. Спочатку Бойчук майстерно обіграв захисника і пробив у ближню дев’ятку. Через дві хвилини львів’яни збільшили свою перевагу. Після передачі Романюка відзначився Синиця.

На 33-й хвилині рахунок став розгромний. Мисик віддав на Кондракова, який проштовхнув м’яча у сітку.

Наприкінці зустрічі Волинь забила м’яч престижу. М’яч у свій актив записав Чачуа. У підсумку, Рух за солідної переваги у грі здолав Волинь. Підопічні Тлумака закінчують свою підготовку у Туреччині.

Рух — Волинь — 3:1

Голи: Бойчук (5), Синиця (7), Кондраков (33) — Чачуа (81).

Рух: Бандура, Романюк (Коробенко, 46), Дуць, Білий (Марушка, 80), Мисик, Мартинюк (Брікнер, 58), Копина, Синиця (Ернест, 65), Русин (Біленький, 58), Бойчук (Раті, 74), Кондраков (Кухаревич, 69).

Волинь: Неділько, Болденков, Михалик, Приндета, Конкольняк, Курко, Чачуа, Цюпа, Сіаваш, Кожанов, Куліш.

На заміну виходили: Ульянов, Рябов, Волошинович, Климець, Кизилатеш, Карпенко.

Слово снайперу Кухаревич: звик іти до кінця й це допомагає забивати

Кто станет чемпионом Украины U-19 по итогам сезона-2019/2020?