Зимовий Кубок ДЮФЛУ U-16: сьогодні фінал, але новим володарем трофею точно буде Шахтар

Сьогодні у манежі в Конча-Заспі стане відоме ім’я володаря Зимового Кубку ДЮФЛУ U-16. Це буде новий тріумфатор, адже незмінний переможець минулих років — київське Динамо — вибув із боротьби ще на стадії чвертьфіналу

Фінал чотирьох традиційного турніру Зимовий Кубок ДЮФЛУ серед команд U-16 стартував учора в Конча-Заспі, що під Києвом. У критому манежі відбулися два півфінальні поєдинки. Обидва завершилися перемогами команд Шахтаря.

Першими на поле зі штучним покриттям вийшли вихованці ДЮФШ Карпати (тренери Віталій Пономарьов та Андрій Савицький) й Академії донецького Шахтаря (тренери Олександр Князєв і Олександр Максимов).

Прикметно, що саме ці дві команди влітку минулого року грали у фіналі чемпіонату ДЮФЛ України вирішальний матч за звання чемпіона України у віковій категорії U-15. Тоді фортуна посміхнулася донеччанам, які на останніх секундах забили переможний гол.

Цього разу перемога знову була за Шахтарем, і знову з різницею в один м’яч. Загалом це був рівний матч, який сповна, якщо б не воля жеребу, міг стати окрасою фіналу, констатує сайт ДЮФШ Карпати. Перший тайм краще провели донеччани, які втілили свою невелику перевагу у два забиті голи.

Після перерви картина на полі помінялася. Вихованці Віталія Пономарьова додали, насамперед в атаці і невипадково один гол відквитали. Відзначився Олег Федор. Однак, на жаль, рахунок 1:2 більше не змінився до фінального свистка.

У другому півфіналі, який розпочався одразу після матчу Шахтаря U-16 та Карпат, грали Шахтар U-15 та запорізький Металург. Тут також зафіксовано перемогу донеччан з рахунком — 2:1.

#зимовийкубокдюфлу2020 Невеличке відео, зняте під час перерви в матчі другого півфінального поєдинку "Зимового кубку ДЮФЛУ 2020 року", між командами ФК "Металург" м. Запоріжжя та ФК "Шахтар" м. Донецьк U-15. Розбір помилок та установка на другу половину матчу для команди ФК "Металург".

Опубликовано Дитячо-юнацька футбольна ліга України Суббота, 7 марта 2020 г.

Причому до останніх хвилин запоріжці (тренери Володимир Шаповалов і Дмитро Висоцький) тримали нічийний рахунок, й лише у самісінькому кінці двобою пропустили вдруге.

Максим Пархоменко — капітан команди ФК "Металург" м. Запоріжжя

Післяматчеве флеш — інтерв'ю з капитаном команди ФК "Металург" м. Запоріжжя — Максимом Пархоменко.

Тепер молодші гірники (тренери Володимир Самборський і Олександр Овчинніков) зіграють у фіналі зі старшими одноклубниками. Бронзу в матчі за третє місце ділитимуть Металург та Карпати.

Антон Дрозд — капітан команди ФК "Шахтар" U -15.

Післяматчеве флеш — інтерв'ю з капітаном команди ФК "Шахтар" U -15 — Антоном Дроздом.

1/2 фіналу

7 березня

Шахтар (Донецьк) — Карпати (Львів) — 2:1 (1 тайм, 2 тайм)

Шахтар U-15 (Донецьк) — Металург (Запоріжжя) — 2:1 (1 тайм, 2 тайм)

Олександр Овчинников — тренер команди ФК "Шахтар", після переможного матчу з командою ФК "Металург" м. Запоріжжя

Зимовий Кубок ДЮФЛУ U-16: Динамо програло у меншості, МФА — за підтримки Василя Раца

Кто станет чемпионом Украины U-19 по итогам сезона-2019/2020?