Колос у меншості таки пропустив від Карпат

У матчі 20-го туру молодіжного чемпіонату України львівські Карпати, граючи майже увесь час у більшості проти Колоса, зуміли перемогти лише мінімально — 1:0

Гра для господарів поля розпочалася невдало: вже на 8-ій хвилині пряму червону картку отримав голкіпер Колоса Антон Котовий, повідомляє пресслужба Карпат. Карпатівці заробили право на стандарт з лінії штрафного майданчика, однак Оресту Панчишину не вдалось відкрити рахунок.

Наступний момент також виник біля воріт ковалівців, але удару Вадима Гудзінського забракло влучності — вище воріт. Суперник відповів виходом віч-на-віч від Станіслава Мораренка, однак кіпер зелено-білих вчасно вийшов з воріт та ліквідував загрозу. Леви зуміли втілити свою перевагу в забитий м’яч: Василь Руніч обіграв двох захисників та не залишив жодних шансів воротарю господарів — 0:1.

По перерві темп гри заспокоївся та команди демонстрували більше боротьби у центрі поля та лише подекуди створювали напівмоменти. Хорошу нагоду не реалізували львів’яни: вони заробили право на штрафний удар, який виконував Володимир Рудюк, але м’яч після його пострілу влучив у стінку. Господарі мали шанси для того, щоб зрівняти рахунок, однак захист Карпат діяв ідеально та руйнував усі намагання ковалівців.

Покарання Котового. Фото koloskovalivka.com.

Колос U-21 — Карпати U-21 — 0:1

Гол: Василь Руніч (45+1).

Колос U-21: Котовий, Шиндир, Коваленко, Парамонов (Шакун, 50), Чушенко, Цикало, Мораренко (Олійник, 84), Антюх, Федоров (Кірик, 71), Сорокін, Коваль (Салабай, 11).

Тренер: Андрій Костенко.

Карпати U-21: Задерейко, Харжевський, Авраменко, Куртяк, Степанчук, Панчишин (Сич, 46), Рудюк (Козак, 75), Гудзінський, Руніч, Бей (Бичек, 62), Кіриленка (Лісовик, 53).

Тренер: Любомир Вовчук.