Молодіжка Карпат не залишила шансів Дніпру-1

Молодіжний склад львівських Карпат на своєму полі впевнено переграв дебютанта — Дніпро-1 (2:0) — у матчі 19-го туру чемпіонату U-21. Забивали Рудюк і Руніч

Вже на третій хвилині зустрічі карпатівці могли виходити вперед: Василь Руніч обікрав суперника в центрі поля та вибіг віч-на-віч із кіпером Дніпра-1, але переграти Віктора Бабічина не зумів, повідомляє пресслужба Карпат. Леви і надалі контролювали хід зустрічі та створювали небезпеку біля воріт гостей. Хороші нагоди були у Романа Толочка та Володимира Рудюка, але їм забракло везіння для реалізації моментів.

Підопічні Любомира Вовчука змогли втілили свою перевагу у забитий м’яч на 37-ій хвилині: Кірил Кіриленка віддав передачу на Рудюка, який завдав потужного удару з лінії штрафного майданчика.

По перерві Зелено-білі продовжували домінувати на футбольному полі, натомість суперник намагався створювати небезпеку біля воріт Антона Задерейка, але усі їхні намагання захист Карпат ліквідовував. Вже на 82-ій хвилині матчу карпатівці подвоїли перевагу та встановили фінальний рахунок: Толочко віддав пас на Руніча, який зумів уникнути офсайду та переправити круглого у сітку воріт гостей.

Карпати U-21 — Дніпро-1 U-21 — 2:0

Голи: Володимир Рудюк (36), Василь Руніч (82).

Карпати U-21: Задерейко — Харжевський, Авраменко, Куртяк, Степанчук, Панчишин (Гудзінський, 77), Рудюк (Б. Козак, 70), Толочко, Руніч (Сущак, 84), Бей (Сільченко, 87), Кіриленка (Бичек, 55).

Дніпро-1 U-21: Бабічин — Волинець, Зайков, Хижняк, Ховайко (Домарацький, 72), Соловйов, Литвиненко (Тяпкін, 65), Сабатіні (Крилов, 65), Заєць, Шинкаренко (Кіреєв, 46), Митченко (Богомаз, 59).