Олександрія U-19 з двома голами Каранги перемагає команду Першої ліги на її полі

В рамках навчально-тренувальних зборів підопічні Юрія Гури зіграли на виїзді контрольний поєдинок проти кременчуцького Кременя. Й подужали команду з першого дивізіону — 2:1

З перших хвилин матчу ініціативою заволоділи господарі поля, повідомляє прес-служба Олександрії. Однак це не завадило олександрійцям першими відкрити рахунок. На 34 хвилині відзначився Ян Каранга — 0:1. На останніх хвилинах першого тайму футболісти Кременя зрівнюють рахунок, забивши гол у роздягальню — 1:1.

Після перерви атаки олександрійців стали більш гострими. В середині другого тайму голкіпер Кременя помилився на виході й арбітр призначив пенальті. До позначки підходить Лучка, однак кіпер вгадує напрям і рятує команду від пропущеного голу.

Футболісти Олександрії продовжили натиск на ворота суперника, і це принесло свої результати. Дубль Каранги ставить крапку в цьому протистоянні — 1:2.

Кремінь — Олександрія U-19 — 1:2

Голи Олександрії U-19: Каранга 2.

Олександрія U-19: Борисенко Гезело, Дубілей, Чапала, Хобта, Мустафаєв, Лучка, Гогітідзе, Богдан, Каранга, Віктор.

У другому таймі на заміну вийшли: Серієнко, Іванов, Настусенко, Диянчук, Калінін.