Юніори Дніпра-1 в спарингу поступилися лідеру Другої ліги

Під час підготовки до весняної частини чемпіонату команда Дніпра-1 U-19 провела контрольний поєдинок з однією з найсильніших команд другої ліги — ВПК-Агро — і програла 1:2

У Придніпровську свій черговий спаринг проводила команда Дніпро-1 U-19, повідомляє прес-служба клубу. Суперником юніорів став лідер групи Б чемпіонату Другої ліги магдалинівський ВПК-Агро. Одразу відзначимо, що за юніорів по тайму у воротах зіграли досвідчені вихованці дніпровського футболу Ігор Варцаба і Денис Шеліхов — це сталося через травми голкіперів юнацької команди.

Більш досвідчені магдалинівці мали ігрову перевагу, на що спортклубівці протипоставили швидку контргру. У першому таймі ВПК-Агро втілив свою перевагу у два забитих м’ячі. Після перерви юні дніпряни зуміли відіграти один м’яч — це Сокол замкнув простріл Кобельчука. У господарів було ще два-три моменти, але використати їх не вистачило майстерності.

Дніпро-1 U-19 — ВПК-Агро — 1:2

Гол Дніпра-1 U-19: Сокол.

Дніпро-1 U-19 : Варцаба, Кобельчук, Файдор, Стельмащук, Кононов, Матвеєв, Копил, Лебедєв, Гаврилюк, Гора, Полонський. На заміну виходили: Шеліхов, Матюшенко, Мисляй, Кілик, Свистунов, Сокол, Смоляков.

До відновлення чемпіонату U-19 (перша гра у Дніпра-1 6 березня у гостях із Шахтарем) у дніпрян заплановано ще два спаринги.