Колос мінімально поступається команді Юрія Вернидуба

У своєму заключному спарингу на другому навчально-тренувальному зборі у Туреччині Ковалівський Колос програв солігорському Шахтарю 1:2. Відзначимо, що у Колоса єдиний забитий м’яч записав собі в актив 21-річний Євгеній Смирний

У стартовому складі на цю гру вийшов 21-річний півзахисник Євгеній Смирний. У другому таймі на полі з’явився 21-річний нападник Олег Кожушко.

Підопічні Юрія Вернидуба активно розпочали гру і відкрили рахунок у матчі. Після помилки Волинця відзначився Кендиш. Проте, вже через декілька хвилин українська команда зрівняла рахунок. Ємець навісив з флангу і Смирний ударом головою відправив м’яча у сітку. Ще до перерви солігорський колектив забив переможний м’яч. Його у свій актив записав Діасамидзе, який обіграв трьох захисників Колоса і пробив точно у ціль.

У підсумку, Колос поразкою завершує свої збори у Туреччині.

Колос (Україна) — Шахтар (Солігорськ, Білорусь) — 1:2

Голи: Смирний (19) — Кендиш (17), Діасамидзе (37).

Колос: Волинець (Кучеренко, 65) — Єфремов, Гавриш, Петров (Парамонов 46), Ємець, Богданов (Задоя, 82), Оріховський, Смирний, Ільїн (Вільхамссон, 30), Морозко (Антюх, 78), Лисенко (Бондаренко, 30, Кожушко, 75).

Допоміг Колос із голом нападника збірної України переграв команду польської першої ліги

Кто станет чемпионом Украины U-21 по итогам сезона-2019/2020?