Молодіжка Колоса та Оболонь-Бровар-2 у спарингу не забивали

У Білій Церкві дублюючий склад ковалівського Колоса провів спаринг з другою командою Оболоні-Бровар, що виступає у Другій лізі. Нічия — 0:0

Гра, за великим рахунком, пройшла без особливо гострих моментів біля обох воріт, повідомляє прес-служба Колоса. Обидві команди продемонстрували достатньо надійну гру в обороні і в той же час доволі кволу в атаці. Два шанси забити команди втратили наприкінці першого тайму. Колос після виходу сам на сам форварда Оболоні врятувала стійка, а пивоварів в свою чергу врятував голкіпер, після підступного удару Дорошенка. Тому нульова нічія у цьому матчі виглядала цілком логічно.

Колос U-21 (Ковалівка) — Оболонь-Бровар-2 (Буча) — 0:0

Колос U-21: Котовий Шиндир, Шакун, Чушенко, Кірик, Шевченко, Дорошенко, Соловейчикс, Олійник, Ахмедзаде, С. Коваль.

У другому таймі на заміну виходили: Шамич, Уляницький, Коваленко, Сіренко, Федоров.

Оболонь Бровар-2: футболіст на перегляді (Коломієць) — Потопальський (Глошардін, 46), Покойовий (ФНП, 46), Дишкант, (ФНП, 46), ФНП (ФНП, 46, Дишкант, 63), Лаврієнко (Аракелян, 46), ФНП (ФНП, 46), Чистяк (ФНП, 46), Касімов (ФНП, 46), Дерев’яго (Чідомере, 46), Рябцев (ФНП, 46).

Команда Андрія Костенка завершує свій другий етап підготовки до весняної частини чемпіонату і гравці отримають два дні відпочинку, після чого команда буде готуватись безпосередньо вже до матчу 22 лютого в Олександрії.

Думка Тренер Колоса: «Вигідніше ростити свої таланти, аніж купувати за великі гроші»

Кто станет чемпионом Украины U-21 по итогам сезона-2019/2020?