Дніпро-1 зіграв гірше за команду першої китайської ліги

Підопічні Дмитра Михайленка зазнали прикрої поразки на навчально-тренувальному зборі у Туреччині. Цього разу українська команда поступилася китайському Чанчунь Ятай — 1:2, хоча дніпряни володіли ігровою ініціативою

Дмитро Михайленко довірив місце у стартовому складі 17-річному голкіперу Мирославу Зновенку, 18-річному півзахиснику Андрію Кіреєву та 21-річному швейцарському хавбеку Гріффіну Сабатіні. Відзначаємо, що це був перший із двох запланованих на той день спарингів для команди.

Як повідомляє офіційний сайт клубу, дніпряни активно почали гру, проте не втілили ігрову перевагу у забитий м’яч і як наслідок пропустили. Відзначився бразилець Сержиньо. На 21-й хвилині українська команда зрівняла рахунок. М’яч у свій актив записав Юрій Вакулко (на фото). Та через декілька хвилин дніпряни знову пропустили. Забив Янг Чао Шенг.

У другому таймі гравці Дніпра-1 так і не змогли зрівняти рахунок. У підсумку, підопічні Михайленка зазнають прикрої поразки.

Дніпро-1 (Україна) — Чанчунь Ятай (Китай) — 1:2

Голи: Вакулко (21) — Сержиньо (15), Янг Чао Шенг (23).

Дніпро-1: Зновенко — Шаповал, Лопирьонок, Сваток, Чичиков, Вакулко, Сніжко, Кіреєв, Тейлор, Сабатіні, Когут.

Дивіться, хто прийшов! Вантух: ставлю перед собою завдання закріпитися у старті Олександрії

Кто станет чемпионом Украины U-21 по итогам сезона-2019/2020?