Навіть із двома голами молодих Карпати не переграли Кьоге

У своєму передостанньому матчі на навчально-тренувальному зборі у Туреччині підопічні Романа Санжара зіграли внічию із данським Кьоге — 3:3. Українська команда тричі відігравалася, відзначаємо забиті м’ячі 19-річного нападника Юрія Ляха і 17-річного півзахисника Юрія Тлумака

Зі стартових хвилин тренерський штаб довірив місце у складі 21-річному захиснику Владиславу Дубінчаку, 19-річному півзахиснику Остапу Притулі та 19-річним нападникам Юрію Ляху та Лейоусу.

У другій половині зустрічі на полі з’явилися: 19-річний захисник Роман Слива, 21-річні півзахисники Роман Толочко, Артем Козак та Олексій Хахльов, 20-річний захисник Олег Веремієнко, 17-річний півзахисник Юрій Тлумак, а також 19-річний нападник Кірил Кіриленка.

Львів’яни невпевнено розпочали гру і вже на початку зустрічі гравці Кьоге відкрили рахунок. Як відзначає офіційний сайт львівського клубу, свою тотальну перевагу Карпати втілили у гол на 30-й хвилині. 19-річний Ростислав Лях одним дотиком переправив м’яча у сітку після передачі Мартінса.

На початку другого тайму Карпати знову змушені були відіграватися, але вже на 52-й хвилині досвідчений Танчик зрівняв рахунок. На 67-й хвилині данський колектив реалізував одинадцятиметровий і втретє у матчі вийшов уперед. Наприкінці зустрічі свій дебютний м’яч за основну команду забив 17-річний Юрій Тлумак. Вихованець Карпат лівою в дотик пробив по воротах і м’яч від стійки залетів у сітку — 3:3.

На останніх хвилинах відзначаємо чудову гру Каніболоцького, який відбив пенальті.

Карпати — Кьоге (Данія) — 3:3

Голи: Лях (30), Танчик (52), Тлумак (83) — Хельстед (9), Ельвіус (46), Йохансон (67, пенальті).

Карпати: Кудрик (Каніболоцький, 46) — Дубінчак (Слива, 46), Халл (Толочко, 60), Мартінс (Кіриленка, 60), Гіоргадзе (Веремієнко, 46), Кльоц (Хахльов, 46), Назарина (Тлумак, 60), Притула (Козак, 46), Лях (Г. Пасіч, 46), Лейоус (Танчик, 46), Матар (Бойчук, 46).

Кьоге: Крістенсен — Хельстед, Йохансон, Бозга, Вортц, Хойше, Елвіус, Вінгаард, Шонне, Хюст, Сілва.