Зоря міцніша за боснійський Желєзнічар

Підопічні Віктора Скрипника у своєму черговому матчі на другому навчально-тренувальному зборі не залишили шансів представнику Прем’єр-Ліги Боснії і Герцеговини. Луганчани перемогли свого суперника з рахунком 4:0. Відзначаємо два забиті м’ячі у виконанні 21-річного півзахисника Богдана Лєднєва

Тренерський штаб Зорі у цьому матчі випустив максимально наближений до оптимального склад. Серед молоді відзначаємо появу 21-річного півзахисника Богдана Лєднєва.

Як повідомляє офіційний сайт клубу, луганчани із перших хвилин володіли ініціативою, грали активно і це принесло свої плоди. Відкрив рахунок у матчі Лєднєв, який прийняв м’яч у штрафній, обіграв захисника і пробив точно у ціль. За декілька хвилин Владислав Кочергін подвоїв перевагу української команди. Наприкінці першого тайму рахунок став розгромним. Свій другий м’яч у зустрічі забив Лєднєв, який метрів із 25-ти поцілив у дальній кут.

Крапку у матчі у другій половині зустрічі поставив Кочергін.

Зоря (Україна) — Желєзнічар (Боснія і Герцеговина) — 4:0

Голи: Лєднєв (22, 39), Кочергін (29, 62).

Зоря: Василь — Тимчик, Абу Ханна (Вернидуб, 60), Чеберко, Михайличенко, Юрченко, Цвек, Лєднєв, Кочергін, Хомченовський, Перович.