Юніори Дніпра-1 та Ворскли розіграли безгольову нічию

Команди U-19 Дніпра-1 та Ворскли у Придніпровську провели контрольний поєдинок. Його результатом стала нічия – 0:0, та й по грі такий рахунок був закономірним

Суперником юнацької команди Днпіра-1 у черговому спарингу став її опонент по чемпіонату країни полтавська Ворскла, яка займає третє місце у турнірній таблиці, поступаючись тільки Динамо й Шахтарю. Команди вже двічі зіграли між собою у чемпіонаті, і якщо в Новомосковську було зафіксовано бойову нічию — 2:2, то у Полтаві перемогли господарі — 2:0.

Як повідомляє прес-служба Дніпра-1 у складі дніпрян в основному виступали усі ті хлопці, які грали за команду восени, плюс до них додалися вихованці дніпровської Академії 2003 року народження Матюшенко, Мисляй, Каландадзе.  Протягом всього ігрового часу на полі точилася рівна боротьба. За весь матч команди створили по п’ять–шість напівмоментів, але використати їх нікому не вдалося. Найближчим до успіху незадовго до завершення гри був Данило Полонський, але він не зумів переграти воротаря полтавчан, вийшовши з ним сам на сам. В цілому, на думку тренерського штабу, їх підопічні добре відпрацювали у цій грі, і далі продовжать готуватися до відновлення чемпіонату у звичному режимі.

Дніпро-1 U-19 — Ворскла U-19 — 0:0

Дніпро-1 U-19: Веклич, Кобельчук, Файдор, Стельмащук, Швиденко, Матюшенко, Копил, Гора, Гаврилюк.

На заміну виходили: Езеагбанарі, Полонський, Попов, Свистун, Мисляй, Сокол, Смоляков, Каландадзе.

Ворскла U-19 (1 тайм): Васецький (Кулик, 61) — Мороховець, Сінельников, Пось, Левченко, Пелипенко, гравець на перегляді, Громенко, Костенко, Книш, Руденко.

Ворскла U-19 (2 тайм): Кулик — Голованов, гравець на перегляді, гравець на перегляді, Волошко, гравець на перегляді, Криворучко, Ямполь, Гладковський, Уманець, гравець на перегляді.

Свій черговий спаринг підопічні Віктора Біцюри проведуть наступної суботи, 15 лютого, у манежі на клубній базі проти лідера Другої ліги магдалинівського ВПК-Агро.