Гол Супряги не допоміг Дніпру-1 впоратися з Жетису

Підопічні Дмитра Михайленка у своєму дебютному матчі на другому тренувальному зборі не змогли переграти представника чемпіонату Казахстану. Матч завершився з рахунком 1:1. Відзначаємо забитий м’яч у виконанні 19-річного нападника Владислава Супряги

У цьому матчі тренерський штаб довірив місце у складі 20-річному півзахиснику Сергію Булеці та 19-річному нападнику Владиславу Супрязі (на фото). У другому таймі на полі з’явилися 17-річний півзахисник Арсеній Батагов та 20-річний півзахисник Олександр Назаренко.

Як повідомляє офіційний сайт клубу, підопічні Михайленка розпочали гру активніше за суперника, проте не вистачало гостроти у завершальній стадії атаки. На 27-й хвилині українці все ж змогли втілити свою ігрову перевагу у забитий м’яч. Кравченко віддав на Супрягу і 19-річний нападник ударом під поперечину не залишив шансів голкіперу.

Проте, дніпряни не змогли втримати переможний результат. В середині другого тайму гравці Жетису зрівняли рахунок.

СК Дніпро-1 (Україна) — Жетису (Казахстан) — 1:1

Голи: Супряга (27) — Наумов (65).

Дніпро-1 (1-й тайм): Юрчук — Адамюк, Гуйє, Логінов, Польовий, Кравченко, Ді Франко, Когут, Коркішко, Булеца, Супряга

Дніпро-1 (2-й тайм): Кліщук — Шаповал, Сваток, Лопирьонок, Чичиков, Батагов, Вакулко, Сніжко, Тейлор, Назаренко, Хобленко.

Жетису (1-й тайм): Колбунов — Пашов, Оринбашар, Ішханян, Керимжанов, Куантаєв, Хасейн, Мухутдінов, Зубович, Алтинбеков

Жетису (2-й тайм): Шабанов — Наумов, Жулла, Мавутор, Зелеський, Шкодра, Адамович, Живкович, Дарабаєв, Подубей, Тошев, Бекбаєв, Прядкін.

Немає цілісності Геращенко: Поки що граємо фрагментарно — один тайм добре, інший — погано

Кто станет чемпионом Украины U-21 по итогам сезона-2019/2020?