Олімпік після серії перемог грає внічию із Работнічками

Підопічні Вісенте Гомеса не змогли продовжити свою серію перемог на турецькому навчально-тренувальному зборі. Цього разу українська команда розійшлася миром із македонськими Работнічками

У стартовому складі іспанський спеціаліст довірив місце 19-річному захиснику Ігорю Снурніцину та 20-річному півзахиснику Андрію Кравчуку. У другому таймі на полі з’явилися 21-річний захисник Орест Лебеденко та 21-річний півзахисник Тимур Чогадзе.

Як повідомляє офіційний сайт клубу, у першому таймі була досить рівна боротьба. Власне, результат перших 45-ти хвилин це підтверджує. Спочатку, Тошевскі відкрив рахунок у матчі. Проте, вже за декілька хвилини Зотько забив м’яч у відповідь.

У другій половині зустрічі українська команда грала активніше, але підопічних Вісенте Гомеса підвела реалізація. Досить хороший момент мав Чогадзе, але Тимур не зміг ним скористатися. У підсумку, гра завершилася результативною нічиєю 1:1.

Свій наступний спаринг Олімпік зіграє 8-го лютого. Суперник — ФК Расинг із Люксембургу.

Олімпік — Работнічкі (Македонія) — 1:1

Голи: Зотько (38) Тошевські (35).

Олімпік: Кичак (Кринський, 45) — Зотько (Цимбалюк, 60), Ксьондз (Вербний, 60), Снурніцин (Лук’янчук, 60), Кравченко (Лебеденко, 30), Кравчук, Романовський, Балашов (Політило, 60), Тейшейра (Чогадзе, 60), Імері (Дегтярьов, 60), Шахаб (Баланюк, 55).

Приїхали Олімпік потрощив болгарський Локомотив (відео)

Кто станет чемпионом Украины U-21 по итогам сезона-2019/2020?