Олімпік потрощив болгарський Локомотив (відео)

Підопічні Вісенте Гомеса у контрольному матчі розгромили болгарський Локомотив із Пловдіва (4:0). Особливу увагу звертаємо на чудову гру 20-річного півзахисника Андрія Кравчука, котрий забив один із голів

У цьому матчі іспанський керманич олімпійців надав можливість проявити себе таким молодим гравцям: захиснику Ігорю Снурніцину (19 років), захиснику Оресту Лебеденку (21), який нещодавно приєднався до команди, півзахиснику Андрію Кравчуку (20) та хавбеку Тимуру Чогадзе (21). Відзначимо, що всі ці хлопці з’явилися на полі у другому таймі.

Наприкінці ж першого відзначився Цимбалюк, а у другій половині зустрічі ще 3 м’ячі забили Шахаб, Кравчук та Дегтярьов. У підсумку, Олімпік перемагає у черговому спарингу на турецькому зборі.

Олімпік (Україна) — Локомотив (Болгарія) — 4:0

Голи: Цимбалюк (40), Шахаб (61), Кравчук (63), Дегтярьов (90).

Олімпік (1-й тайм): Кринський — ГНП, Зотько, Пасич, Ксьондз, Цимбалюк, Романовський, Балашов, Тейшейра, Політило, Баланюк.

Олімпік (2-й тайм): Альїмі — Кравченко, Снурніцин, Лук’янчук, Лебеденко, Кравчук, Вербний, Завійський, Чогадзе, Дегтярьов, Шахаб.

Як повідомляє офіційний сайт клубу, свій наступний контрольний матч Олімпік проведе 7 лютого. Команда зіграє із ФК Работнічкі (Північна Македонія).