Маріуполь здобув суху перемогу в калюжах

Того ж дня, увечері підопічні Олександра Бабича зіграли ще один спаринг і знову перемогли, цього разу софійську Славію 3:0. Азовці продемонстрували змістовний футбол незважаючи на складний газон

У цьому матчі Олександр Бабич випустив у старті таких молодих гравців: 21-річного півзахисника Максима Чеха, 21-річного півзахисника Дмитра Топалова та 20-річного нападника Андрія Кулакова. З 62-ї хвилини на полі з’явилися: 21-річний захисник Владислав Биков, 20-річні захисники Микита Петерман та Віктор Корнієнко, а також 19-річний півзахисник Антон Байдал.

Як повідомляє офіційний сайт Маріуполя, поле стадіону в Сіде було досить складне, адже до матчу в місті пройшов дощ. Проте, українські футболісти досить швидко підлаштувалися до таких умов і на 22-й хвилині Горбунов відкрив рахунок.

Кулаков і водне поло. Фото fcmariupol.com.

У другій половині зустрічі забивали Фомін та Танковський. У підсумку, Маріуполь здобув другу поспіль перемогу за один день.

Маріуполь — Славія (Софія, Болгарія) — 3:0

Голи: Горбунов (22), Фомін (73), Танковський (86).

Маріуполь: Гальчук — Яворський, Чоботенко, Тищенко, Горбунов, Мишньов, Чех, Федорчук, Полегенько, Топалов, Кулаков.

З 62-ї хвилини: Гальчук — Биков, Сагуткін, Петерман, Ігнатенко, Танковський, Байдал, Дудик, Корнієнко, Чурко, Фомін.