Після мінімальних поразок футболісти СК Дніпро-1 поступилися розгромно

Підопічні Дмитра Михайленка продовжують програвати на турецькому зборі. Цього разу дніпряни поступилися віденській Аустрії — 0:3

Як повідмляє офіційний сайт клубу, склад Дніпра-1 у цьому матчі дуже нагадав той, який Дмитро Михайленко виставив на перший спаринг з ТГК. Відзначаємо появу у стартовому складі юних півзахисників:  17-річного Арсенія Батагова та 19-річного Олександра Назаренка.

У другій половині зустрічі на полі з’явилися 20-річні півзахисники Олександр Бєляєв та Сергій Булеца. Також відзначаємо появу у другому таймі 19-річного нападника Владислава Супряги.

Австрійці активно розпочали гру і на 34-й хвилині досягли свого. Відзначився Едомвонджі. На 59-й хвилині гравці Аустрії забили вдруге. Пенальті реалізував Грюнвальд. Крапку у матчі поставив Саркарія.

У підсумку, Дніпро-1 зазнає болючої поразки. Підопічні Михайленка програли всі свої січневі матчі на зборі. Вже 1-го лютого команда зіграє свій наступний контрольний матч з Сигмою.

Дніпро-1 — Аустрія (Австрія) — 0:3

Голи: Едомвонджі (34), Грюнвальд (59, пенальті), Саркарія (80).

Дніпро-1: Юрчук (Кліщук, 60), Польовий (Шаповал, 46), Логінов (Лопирьонок, 46, Бєляєв, 66), Гуйє (Сваток, 46), Адамюк (Чичиков, 60), Батагов (Кравченко), Сніжко (Ді Франко, 46), Когут (Вакулко, 46), Назаренко (Коркішко, 46), Тейлор (Булеца, 46), Хобленко (Супряга, 46).

Аустрія: Пенте (Лучіч,46), Цвітрітч, Палмер-Браун, Мадль, Поульсен, Джегго, Грюнвальд, Кавлан, Прокоп, Саркаріа (Блаунштайнер,81), Едомвонджі (Ятеке, 81).