Колос двома перемогами завершив тренувальний збір у Туреччині

Підопічні Руслана Костишина у двох заключних матчах турецького збору не залишили шансів своїм суперникам. Колос переміг Ансан Грінерс із Південної Кореї (4:2) , а також австрійський Форвертс (2:0)

Як повідомляє офіційний сайт клубу, Руслан Костишин надав можливість гравцям зіграти по 90 хвилин. У двох матчах тренер задіяв майже різні склади. У матчі проти Ансан Грінерс на поле вийшли декілька молодих, талановитих футболістів. Необхідно відзначити появу 20-річного латвійського півзахисника Владислава Соловейчикса і нашого 19-річного хавбека Станіслава Сорокіна.

Український клуб дуже впевнено провів цей матч, майже не давши нічого створити супернику. У підопічних Костишина три м’ячі на рахунку 22-річного нападника Дениса Антюха. Ще одного разу відзначився досвідчений Волков.

Колос — Ансан Грінерс (Південна Корея) — 4:2

Голи: Антюх (18, 40, 59), Волков (43).

Колос: Волинець, Соловейчикс, Максименко, Парамонов, Ємець, Задоя, ГНП, Сорокін, Морозко, Волков (Бондаренко), Антюх (Оріховський).

У грі з ФК Форвертс можна відзначити появу у складі 21-річного півзахисника молодіжної збірної України Євгена Смирного. Нагадаємо, що Євген є вихованцем київського Динамо, а за Колос виступає на правах оренди.

З перших хвилин ковалівці захопили ініціативу і наприкінці першого тайму досягли свого. М’яч у свій актив записав Олег Ільїн. Крапку у грі поставив нападник Антюх.

Колос — Форвертс (Австрія) — 2:0

Голи: Ільїн (45), Антюх (77)

Колос: Яшков, Зозуля, Гавриш, ГНП,  Чорноморець, Богданов (ГНП), Оріховський, Смирний, Ільїн, Волков (Морозко), Бондаренко (Антюх).

Вже у суботу ввечері команда вирушить на свій наступний підготовчий збір.