Олександрія з дублем Устименка виграла спаринг у Туреччині (відео)

У своєму третьому матчі на тренувальному зборі в Туреччині Олександрія переграла болгарський Черно Море — 3:1. Дублем у олександрійців відзначився 20-річний нападник Денис Устименко

З перших хвилин у складі Олександрі вийшов 21-річний захисник Роман Вантух (на фото). Надалі Володимир Шаран надав шанс 22-річному воротареві Олегу Білику, 19-річному захисникові Олександру Мельнику, двом хавбекам — 19-річному Максиму Івахно та 20-річному Максимові Кулішу, а також 20-річному нападникові Денису Устименку.

За домовленістю тренерів зустріч пройшла в форматі чотири тайми по 30 хвилин, повідомила прес-служба Олександрії.. У тренерського штабу українців була можливість переглянути всіх гравців, які прибули на навчально-тренувальний збір окрім Гліба Бухала, який займається за індивідуальною програмою.

Моряки першими відкрили рахунок в матчі, на 36-й хвилині відзначився Денислав Ангелов. Вирішальною у цьому двобої стала остання 30-ти хвилинка, коли олександрійцям вдалося зламати опір болгарської команди. Двічі, на 98-й та 102-й хвилині відзначився Денис Устименко. А переможну крапку в цьому захоплюючому матчі поставив Дмитро Шастал — 3:1.

Олександрія — Черно Море — 3:1

Голи: Денис Устименко (98, 102), Дмитро Шастал (110) — Ангелов (36).

Олександрія 1-й тайм: Паньків, Дубра, Шендрік, Мірошніченко, Вантух, Банада, Гречишкін, Лучкевич, Ковалець, Третьяков, Сітало.

2-й тайм: Паньків, Мірошніченко, Дубра, Лучкевич, Шендрік, Гречишкін, Банада (Гордієнко, 44), Мишенко, Третьяков, Ковалець, Сітало.

3-й тайм: Білик, Мельник, Бабогло, Пашаєв, Стецьков, Гордієнко (Протасов, 76), Тейшейра, Довгий (Грицук 76), Задерака, Мишенко (Запорожан, 76), Безбородько.

4-й тайм: Рудик, Запорожан, Бабогло, Протасов, Пашаєв, Куліш, Гордієнко, Шастал, Устименко, Грицук, Івахно.

Наступний матч олександрійці проведуть 24 січня з командою Македонія Гьорче Петров (Північна Македонія).