Тренер налаштовував Карпати на перемогу, але зрадів і нічиїй

Любомир Вовчук, Карпаты U-21, 2019

У матчі 6-го туру чемпіонату U-21 львівські Карпати грали на виїзді з Десною, і врятували поєдинок, програючи на початку другого тайму 0:2. Молодіжка гостей забила двічі, не пропустила й повезла з Чернігова нічию

Старший тренер молодіжної команди Карпат Любомир Вовчук зізнався у коментарі Інформаційному центру клубу, що під час матчу з Десною довелося корегувати бажання. Їдучи до Чернігова за трьома очками, галичани вдовольнилися й одним, зігравши 2:2. Слово тренеру:

— Враховуючи що, ми програвали 0:2 після першого тайму, звичайно, нічия нас влаштувала. Були два різні тайми: у першому ми зіграли трішки в’яло та недопрацювали, в результаті пропустили двічі, а у другій половині зустрічі внесли певні корективи.

Ми поговорили з хлопцями у перерві, і в другому таймі наші гравці вийшли зовсім з іншим настроєм. Почались швидкісні атаки та хороший пресинг, можливо, ми б могли взяти з цього дещо більше, ніж нічию.

Проте не буду приховувати, що у Десни також були моменти наприкінці матчу. Хотіли здобути перемогу в цьому матчі, адже ми завжди граємо на максимально позитивний результат, але якщо подивитись на хід зустрічі, то нічиєю я задоволений.

Камбек Тренер Динамо: Матч із Зорею зарядив адреналіном, хлопці витягли гру

Кто станет чемпионом Украины U-21 по итогам сезона-2019/2020?