Завдяки голу легіонера з Нюрнберга збірна України ледь не виграла у Словаччини на турнірі Єжека

На міжнародному турнірі Вацлава Єжека, що розпочався у Чехії, підопічні Володимира Єзерського розійшлися миром з однолітками зі Словаччини — 1:1

Юнацька збірна України U-18 (футболісти не старші 2002 року народження) стартувала на традиційному турнірі Вацлава Єжека, що проходить у Чехії.

Й відразу про приємне: до команди, послабленої відсутністю гравців Шахтаря, приєднався ще один легіонер — Ерік Шуранов (на фото). Він не летів з партнерами із Києва, а приїхав на турнір із Німеччини, де виступає за тамтешній Нюрнберг.

На відміну від іншого «іноземця» — Ігаля Брука з Канади — Шуранов добре відомий і тренерам, і вболівальникам: він вже грав і, найголовніше, справно забивав за збірну цього року народження.

На Прагу! Єзерський зібрав збірну U-18: із Шахтаря лише один, зате є гравці Першої і Другої ліг, та легіонер із Канади

Сборная Украины U-18, турнир Ежека, 2019

Ось і в поєдинку зі словаками саме наш «німець» відкрив рахунок: на 14-й хвилині Шуранову вдався дальній удар. На 35-й Адріан Мойзис пробивав пенальті, та наших хлопців врятував кіпер Дніпра-1 Мирослав Зновенко.

Утім, суперник відігрався на 60-й хвилині, скориставшись помилкою українців при виході з оборони. Словаки заробили штрафний і чітко його реалізували. Відзначився все той же Мойзис 1:1.

Турнір Вацлава Єжека

Україна (U-18) — Словаччина (U-18) — 1:1

Голи: Ерік Шуранов (14) — Адріан Мойзис (60).

Україна: Зновенко — Гук, Мащенко, Брама, Кулаковський, Соловйов (Слюсар, 73), Дідик, Бражко, Чідомере (Брук, 81), Здирко (Волинець, 56), Шуранов.

Свій другий і останній матч у групі на турнірі Вацлава Єжека підопічні Володимира Єзерського проведуть сьогодні проти збірної Північної Македонії.

В іншому матчі першого ігрового дня господарі змагань — чехи — розбили захист угорців — 5:1, чим вкрай потішили свого знаменитого тренера Яна Сухопарека — віце-чемпіона Європи 1996 року.