Шахтар U-19 розгромно поступився в ЮЛЧ

Відбувся матч 4-го туру Юнацької ліги УЄФА між командами Шахтар U-19 та Барселона U-19. Гірники зазнали розгромної поразки з рахунком 0:3

На стадіоні Едмунд-Пламбек у німецькому місті Нордерштедт Шахтар U-19 поступився Барселоні у рамках четвертого туру Юнацької ліги УЄФА з рахунком 0:3 У першому таймі донецька команда пропустила один м’яч, а вже в середині другої половини матчу за 4 хвилини Шахтар пропустив двічі та втратив шанси на позитивний результат.

Після чотирьох турів Шахтар із трьома очками посідає третє місце в турнірній таблиці групи Н.

Юнацька ліга УЄФА. Група H, 7 листопада.

Шахтар U-19 – Барселона U-19 – 0:3

Голи: Кальдеро, 16, Родрігес, 58, Новарро, 62.

Вилучення: Глущенко, 64.

Шахтар U-19: Кравець, Шелекета (Пушкарьов 46), Огарков, Башмарін, Дрозд, Глущенко, Бундаш (Демченко 46), Лосенко, Ющенко (Ломага 72), Сметана (Гармаш 72), Цуканов (Янович 81).

Барселона U-19: Яакобішвілі, Наварро, Вілорія, Кошпо, Фарре Мірро (73), Муньйос, Еспарт (Баланья 80), Фернандес (Перес 73), Родрігес, Оскар (Альба 73), Кальдеро (Прадас 67).