20-річний хавбек забив дебютний гол за Ворсклу

Полтавська Ворскла у матчі 1/8 фіналу Кубка України впевнено здолала харківський Металіст 1925 з рахунком 3:0. А один з м’ячів на свій рахунок записав 20-річний Іван Нестеренко

Ворскла впевнено пройшла у чвертьфінал Кубка України. У 1/8 фіналу підопічні Віктора Скрипника впевнено здолали Металіст 1925 з рахунком 3:0. Ще в першому таймі полтавський колектив забив два голи, а у другій половині зустрічі довів рахунок до розгромного, забивши третій гол.

Сталося це на 74-й хвилині, а автором забитого м’яча став 20-річний хавбек Іван Нестеренко. Для молодого вихованця запорізського футболу цей гол став дебютним у складі Ворскли, за яку він виступає з 2021 року.