Судаков забив дебютний м’яч за збірну України

Збірна України виграла товариський матч у резервного складу англійського клубу Брентфорд з рахунком 2:0. Гра проходила у закритому форматі

Збірна України вииграла спаринг у Брентфорда. Англійська команда виставвила резервний склад з кількома гравцями першої команди (Понтус Янссон, Джош Дасілва).

У першому таймі для України забив захисник Дніпра-1 Олександр Сваток. Ще один гол побував у воротах господарів у другій половині гри зусиллями  20-річного хавбека Шахтаря Георгія Судакова.

Товариський матч

23 березня, Лондон. The Cherry Red Records Stadium.

Брентфорд – Україна – 0:2

Голи: Сваток, 22, Судаков, 65.

Брентфорд (стартовий склад): Вінтерботтом, Вілсон, Адедокун, Крама, Олакігбе, Тревітт, Гілберт, Дасілва, Лісбі, Янссон, Сила.

Тренер: Ніл Макфарлейн.

Україна (1-й тайм): Лунін, Караваєв, Сваток, Матвієнко, Миколенко, Степаненко, Маліновський, Бондаренко, Буяльський, Мудрик, Яремчук.

Україна (2-й тайм): Шевченко, Мірошніченко, Попов, Сарапій, Соболь, Циганков, Піхальонок, Судаков, Буяльський, Коноплянка, Довбик.

Тренер: Руслан Ротань.