Металіст U-16 здолав Зміну-Оболонь і виграв Зимовий кубок ДЮФЛУ

Металіст U-16 довів до логічного тріумфального завершення свою участь у Кубку ДЮФЛУ, перегравши у фінальному матчі турніру Оболонь-Зміну

Металіст U-16 виграв Зимовий кубок ДЮФЛУ. У фіналі харків’яни переграли київську Зміну-Оболонь з рахунком 2:0.

Обидва м’ячі було забито у другому таймі. Спочатку Карпізін відкрив рахунок, скориставшись довгою передачею Шерстюка.

Харків’яни мали ще декілька моментів, але подвоїти рахунок вдалося лише під саму завісу зустрічі. Вже на шостій доданій хвилині Роговий, який вийшов на заміну, скористався відмінною можливістю забити.

Зазначимо, що окрім власне Кубка ДЮФЛУ Металісту дісталася найцінніша індивідуальна нагорода – Ярослава Карпізіна визнали найкращим гравцем турніру.

Металіст U-16 (Харків) — Зміна-Оболонь U-16 (Київ) — 2:0