Прикарпаття U-19/U-17 виграло Зимовий кубок ДЮФЛУ

У суботу, 4 березня, визначився переможець Кубка Дитячо-юнацької футбольної ліги України U-19/U-17. У фіналі зустрілися київський Атлет та Прикарпаття

Визначився переможець Зимового кубка ДЮФЛУ у категорії U-19/U-17. Фінальну частину Всеукраїнського об’єднаного турніру приймав Київ, адже одразу три команди ДЮСШ Атлет пробилися до фіналів у чотирьох вікових категоріях. У найстаршій з них головний трофей виборювали столичний Атлет та івано-франківське Прикарпаття.

У фінальному матчі підопічні Олега Веприка були сильнішими за господарів, забивши по голу у кожному з таймів. На 27-й хвилині після навісу з кутового Павло Михальчук виграв верхову боротьбу і головою спрямував м’яча у нижній кут воріт. А на 58-й хвилині швидку контратаку прикарпатців точним ударом завершив Назар Пасічняк. У підсумку, 2:0 — непроста, але заслужена перемога гостей, і кубок відправився до Івано-Франківська.