Україна U-21 знову зіграла внічию у спарингу

Сьогодні, 21 листопада, відбувся товариський матч між молодіжними збірними Грузії та України. Команди розписали мирову з рахунком 1:1

Українська молодіжка провела другий спаринг на зборах. Жовто-сині розписали мирову з Грузією 1:1, як і в попередньому матчі з Ізраїлем.

Головний тренер української команди Руслан Ротань напередодні матчу зіштовхнувся зі складною кадровою ситуацією. Серед тих, хто виходив у стартовому складі на матч з Ізраїлем, місце в основі зберегли лише Лях і Кащук.

Рахунок у матчі було відкрито на 63-й хвилині гри завдяки голу Олексія Кащука. Але, на жаль, довго відповіді від грузинської команди чекати не довелося – на 70-й хвилині Саба Хвадагіані зрівняв рахунок.

Молодіжка Грузії, як і України, зіграє на Євро-2023, як країна-організатор.

Грузія U-21 – Україна U-21 – 1:1

Голи: Хвадагіані, 70 – Кащук, 63

Україна (U-21): Кінарейкін (Твардовський, 46), Кузик (Фарина, 79), Слюсар, Якуба, Лях, Бунчуков (Михайленко, 46), Желізко (к), Кулаковський (Сапуга, 66), Кащук, Краснопір (Гончарук, 84), Сігеєв (Кучерявий, 66).