Шахтар з голами молодих переграв Динамо

Донецький Шахтар виграв перше українське класико у цьому році. Гірники у Львові в рамках сьомого туру чемпіонату УПЛ переграли Динамо з рахунком 3:1

Донецький Шахтар впевнено обіграв київське Динамо у сьомому турі чемпіонату Прем’єр-ліги з рахунком 3:1. У цьому матчі на ключових ролях були молоді виконавці. У гірників два голи забили 21-річні Михайло Мудрик та Данило Сікан. Причому, коли відзначався Сікан, асистував йому 20-річний Георгій Судаков

За Динамо одним голом відзначився 21-річний форвард Владислав Ванат. Плюс, на 45-й хвилині 20-річний кіпер киян Руслан Нещерет потягнув пенальті від Ласіни Траоре.

Також у складі динамівців на 69-й хвилині вилучення отримав 20-річний захисник Ілля Забарний.

Шахтар Динамо 3:1

Голи: Зубков (29), Мудрик (48), Сікан (74) — Ванат (46)

На 45-й хвилині Траоре не реалізував пенальті (воротар)

Шахтар: Трубін, Михайличенко, Матвієнко, Бондар, Конопля, Степаненко (Назарина, 76), Бондаренко (Джурасек, 81), Судаков, Мудрик (Петряк, 81), Зубков, Траоре (Сікан, 59)

Динамо: Нещерет, Вівчаренко (Дубінчак, 64), Забарний, Сирота, Тимчик (Кабаєв, 64; Попов, 76), Сидорчук, Шепелєв (Гармаш, 64), Буяльський, Караваєв (Кендзьора, 87), Ванат, Циганков