Кухаревич з Хіберніаном розгромно програв

В 11-му турі чемпіонату Шотландії Хіберніан українця Миколи Кухаревича розгромно поступився Селтіку з рахунком 1:6. 21-річний українець провів на полі перший тайм

Микола Кухаревич вийшов зі старту у матчі його Хіберніана та Селтіка. Зустрічзакінчилася розгромною перемогою кельтів з рахунком 6:1, а українець відіграв лише перший тайм, після чого був замінений.

21-річний українець отримав 6,5 балів за версією Sofascore. За 45 зіграних хвилин Микола не завдав жодного удару, зробив 13 дотиків до м’яча, віддав 8 пасів (5 з яких точні), виграв 2 боротьби за м’яч з 4, а на другому поверсі – 3 з 6. Також 5 разів втрачав м’яч, двічі сфолив і одного разу заробив на собі порушення правил.

Таким чином, Селтік з 27 очками залишився лідером чемпіонату, а Хіберніан з 17 пунктами залишився третім.

Золотий талант-2022. Назвіть трьох кращих гравців вересня у категорії U-19 (2003 р.н. та молодші)

• Даніїл Головацький (Градець Кралове В, Чехія D3) (76%, 74 голосов)
  • Олександр Ющенко (Шахтар U19) (7%, 7 голосов)