Рух U-19 здобув першу історичну перемогу в ЮЛЧ

Львівський Рух U-19 провів свій перший історичний поєдинок в Юнацькій лізі УЄФА. По шляху чемпіонів львів’яни зустрічаються з польським Заглембе

Юнацька команда Руха зіграла свій дебютний в історії поєдинок в Юнацькій лізі УЄФА. Команда Віталія Пономарьова грає по шляху чемпіонів, як чинний чемпіон чемпіонату України U-19, і в першому протистоянні зустрічається з польським Заглембе. В першому матчі львів’яни зуміли перемогти з рахунком 1:0, завдяки голу Руслана Непейпієва в першому таймі.

Відмітимо, що українці проявили характер, так як з 49-ї хвилин грали в меншості, після вилучення захисника Слюбика.

Рух U-19 (Львів) – Заглембе U-19 (Любін) – 1:0

Гол: Руслан Непейпієв, 24.

Вилучення: Богдан Слюбик, 48.

Рух U-19: Герета, Роман, Холод, Слюбик, Кітела, Бойко (Русяк, 67), Підгурський, Непейпієв (Добрянський, 79), О. Федор, Столярчук (Товарницький, 51), Пастух (Касарда, 45).