Молодіжки України і Франції влаштували гольову феєрію

Молодіжна збірна України провела передостанній поєдинок відбору на чемпіонат Європи 2023. Підопічні Руслана Ротаня зуміли відібрати очки у Франції (3:3)

Україна U-21 зуміла створити камбек в матчі з французами, відігравшись з рахунку 1:3 і звівши гру до нічиєї 3:3. Ця гра по суті не мала турнірного значення, так як Франція вишла на чемпіонат Європи 2023 з першого місця, а українцям потрібно буде грати ще стикові матчі.

В самій зустрічі Les Bleus двічі виходили вперед, але жовто-сині вдало відігравалися. Причому програючи під кінець першого тайму 1:3, підопічні Руслана Ротаня зібралися і забили два голи. На 44-й хвилині Бадіашиль зрізав м’яч у своъ ворота. А вже на початку другоъ половини Артем Бондаренко зрівняв рахунок. Ще один гол українців на рахунку Владислава Ваната.

12 червня на Україну очікує заключна зустріч з аутсайдером групи Вірменією, яка вже нічого не вирішує.

Україна U-21 – Франція U-21 – 3:3

Голи: Ванат (7), Бадьяшиль (44, автогол), Бондаренко (49) – Аблен (3), Тюрам (10), Гуйрі (25)

Україна U-21: Трубін, Вівчаренко, Боль, Таловеров, Сич, Бондаренко (Желізко, 83), Михайленко (Кухаревич, 83), Криськів (Хлань, 67), Судаков, Ванат (Супряга, 68), В’юнник (Брагару, 76).

Франція U-21: Месл’є, Трюффер, Бадьяшиль, Люкеба, Калюлю, Гуйрі (Діоп, 81), Тюрам, Шотар (Какере, 63), Коне (Камавінга, 57), Шо (Нгуму, 63), Аблен (Калімуендо-Мюїнга, 57).