Нападник молодіжки забиває за першу команду Дніпра

Команда Дніпро-1 відкрила збір перемогою. Перший матч на зборах в Туреччині Дніпро-1 — Берое  завершився з рахунком 2:1.

Зимові збори у Туреччині команда дніпрян розпочала з упевненою перемогою. У першому таймі 19-річний форвард Валентин Рубчинський відкрив рахунок забивши у ворота болгар з результативної подачі партнера по команді.

В процесі гри команди забила ще один м`яч у ворота супротивника. Не дивлячись на пропущенний гол перемогу одержали українці

Дніпро-1 — Берое 2:1

Голи: Рубчинський, 22, Адамюк, 40

Дніпро-1: Юрчук (Кінарейкін, 33), Адамюк, Нельсон, Кравченко, Вантух, Ді Франко, Рубчинський, Назаренко, Ярмолюк, Довбик, Ківанда

2-й тайм: Кінарейкін (Кожукару, 60), Чалий, Лучкевич, Сваток, Соловйов, Гуцуляк, Джурасек, Пихальонок, Білл, Демиденко, Гуаль

Ожидайте, в скором времени мы разместим новый опрос.