Контрольний поєдинок Динамо — Буде-Глімт не виявив переможця

Фінальний матч на іспанському зборі київське Динамо завершило результативною нічиєю з норвезьким Буде -Глімтом

Відбувся контрольний поєдинок, в якому київське Динамо зіграло з норвезьким ФК Буде-Глімт.  Динамівці першими відкрили рахунок , проте незабаром норвежці зрівняли рахунок . Зустріч завершилася нічиєю — 1:1.

Зіграли в поєдинку і молоді динамівці. На полі з’являлися: 20-річні Руслан Нещерет та Володимир Бражко,  19-річні Констянтин Вівчаренко та Антон Боль, 21-річний Олександр Сирота.

Динамо — Буде-Глімт — 1:1

Голи: Вітіньо (20) – Боніфаце (38).

«Динамо» (1-й тайм): Бущан, Вівчаренко, Сирота, Боль, Кендзьора, Сидорчук, Шапаренко, Буяльський, Вербич, Циганков, Вітіньо.

«Динамо» (2-й тайм): Нещерет, Кендзьора, Тимчик, Бурда, Вівчаренко, Сидорчук (Бражко, 71), Шапаренко (Шепелєв, 77), Буяльський, де Пена, Циганков (Антюх, 81), Гармаш.

«Буде-Глімт»: Смітс, Сампстед, Мое, Хойбратен, Вембангомо, Конрадсен, Хаген, Салтнес, Сольбаккен, Боніфаце, Пеллегріно.

Ожидайте, в скором времени мы разместим новый опрос.