Молоді гірники одержали перемогу над збірною Іраку

Юніорська команда Шахтаря продовжує підготовку до другої частини сезону на зборах в Туреччині. Підопічні Оскара Ратулутри провели спаринг зі збірною Іраку і одержали перемогу

Гірники у перші хвилини взяли ініциативу у свої руки та вже на 35-й хвилині матчу 18-річний  Владислав Погорілий приніс перший гол для своєї команди . Але іракська збірна не збиралася так просто здаватися і вже на початку другого тайму двічі вразила ворота донетчан.

Тепер вже українцям потрібно було демонструвати вольові якості і їм це вдалося . Рахунок 2:2 зробив 16-річний Михайло Дубровний, реалізувавши вихід віч на віч, а автором переможного голу став 18-річний Назарій Гаврилюк. В результаті Шахтар все таки отримав важку і бажану перемогу

Шахтар U-19 — збірна Іраку  — 3:2

Шахтар U-19: Твардовський (Кравець, 72), Гаврилюк, Савченко (Матвєєв, 62), Фаріна, Бако, Роспутько (Янович, 46), Сігєєв (Плющ, 62), Деркач (Пушкарьов, 46), Глущенко (Чуй, 62), Ющенко (Шолар, 46), Погорілий (Дубровний, 62).

Голи: Погорілий (35), Дубровний (64), Гаврилюк (76).

Ожидайте, в скором времени мы разместим новый опрос.