Молода зірка Динамо влаштував бійку на полі

Юніорська команда київського Динамо продовжує підготовку рестарту другої половини чемпіонату, проводячи збори у Туреччині

Команда зіграла черговий спаринг і на цей раз розійшлася миром з місцевим Антальяспором — 2:2. Поєдинок був по-справжньому горячим і закінчився навіть бійкою.

Вже за рахунку 2:2, на прикінці зустрічі кияни забили третій гол, коли 19-річний лідер киян Самба Діалло втік один на один і переграв воротаря. Але рефері поєдинку зафіксував офсайд і м’яч був відмінений. Кияни були обурені таким рішенням арбітра, а сенегальський хавбек влаштував бійку на полі, через що був вилучений з поля. Арбітр, в свою чергу, відразу вирішив закінчити матч.

Динамо» U-19 — Антальяспор U-19 — 2:2

Динамо U19 (перший тайм): Ігнатенко — Бенедюк, Опанасенко, Балаба, Єременко — Мельниченко, Василець, Гаджук, Мегді, Кремчанін (Лєднєв, 35) — Уваров.

Динамо» U19 (другий тайм): Погорілий — Малиш, Дячук, Філатов, Танчак — Яцик, Царенко, Скрипник, Діалло, Слесар — Попов.

Голи: Попов (53), Царенко (77) — Емре Демір (36), (86).

Вилучений: Діалло (89).

Ожидайте, в скором времени мы разместим новый опрос.