Гол молодого хавбека поміг Балканам взяти нічию в Одесі

З поєдинку між Реал Фармою та Балканами на одеському стадіоні Іван розпочався заключний, 20 тур осінньої частини чемпіонату Другої ліги у Групі Б. Двобій завершився внічию

У стартовому складі Реал Фарми вийшли 21-річний захисник Євгеній Ратушняк, 20-річні півзахисники Володимир Чоловський і Олексій Колесников.

У старті Балкан вийшли 19-річний півзахисник Володимир Салюк і 21-річний хавбек Богдан Приблуда.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

Гості зі стартового свистку заволоділи ініціативою на полі і вже на 15 хвилині відкрили рахунок. Попов пройшов метрів 25-30 і прострілив у карний майданчик одеситів, першим на м’ячі був Приблуда і у дотик вразив ближній кут — 0:1.

Після 30 хвилини перейшли у наступ і гравці Реал Фарми. Гранчар впав у карному майданчику Балкан у боротьбі за м’яч з Юречком — арбітр вказав на 11-метрову позначку. Вирок виконав Мохамед Яссін Абузраа. Але його перша спроба була невдалою: воротар виграв дуель. Та асистент арбітра зафіксував порушення правил з боку голкіпера під час удару, тому Абузраа мав другу спробу і цього разу переграв Герича — 1:1.

Приблуда (№11). Фото фейсбук Реал Фарми.

Майже увесь другий тайм Балкани провели на половині поля суперника. На 73 хвилині зорянці заробили штрафний на лівому фланзі, Приблуда зробив навіс на дальню стійку і Ігор Юречко ударом головою відправив м’яча у ворота. Втім, за мить взяття воріт було скасовано: асистент арбітра зафіксував офсайд у Юречка.

Реал Фарма — Балкани — 1:1

Голи: Абузраа (35, пенальті) — Приблуда (15).

Реал Фарма: Стародубець — Ратушняк, Новицький, Абузраа, Опря, Вареник, Лиховидов, Чоловський, Колесников, Ігуменов, Гранчар.

Балкани: Герич — Юречко, Салюк, Ільницький, Попов, Платунов, Іванченко, Серденюк, Новіков, Приблуда, Прийомов.

Таланти Друга ліга (Група А): голи Гірного й Петренка, сейви Котового і колег