Ческе-Будійовіце поступилося в гостях: Таловеров відіграв весь матч

У матчі 13-го туру Першої ліги Чехії зустрічалися Злін та Ческе-Будійовіце. Поєдинок завершився перемогою господарів — 2:0. 21-річний український захисник Максим Таловеров відіграв весь матч

Тренерський штаб Ческе-Будійовіце з перших хвилин випустив 21-річного захисника Максима Таловерова. Для українця це 10 поява на полі у нинішньому сезоні.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

Гра явно пішла не за сценарієм гостей. На 37-й хвилині Ткач вивів господарів уперед. Крапку у матчі поставив Хруби — 2:0. Злін догравав матч у меншості, проте навіть це не допомогло Ческе-Будійовіце забити.

Злін — Ческе-Будійовіце — 2:0

Голи: Ткач (37), Хруби (59).

Вилучення: Райтер (77).

Ческе-Будійовіце: Ворел — Кралік, Таловеров, Новак, Сладкі (Гавел, 80), Хеллебранд, Кавос (Бассі, 46), Мршіч, Гора, Ван Бюрен, Міхалік (Шкода, 63).

Команда українця посідає 9 місце у таблиці (15 очок). Лідирує Вікторія (33).

Легіонери: 19-річний Кучерявий продовжує забивати за шотландський Бречин Сіті

Яке місце у відборі Євро-2023 (U-21) в групі 8 посяде молодіжна збірна України?