Велетень не допоміг Колосу, Львів із трьома молодими крокує у Кубку далі

Проект Золотий Талант знайомить вас із результатами двох матчів 1/8 фіналу Кубка України. Йдеться про протистояння Альянса зі Львовом та Металіста з Колосом. Перші основний та додатковий час завершили внічию — 1:1 (по пенальті переміг Львів), а Металіст мінімально здолав Колос — 1:0

Тренерський штаб Альянса не задіяв жодного гравця із реєстру Золотого Таланта.

На заміну у Львова виходили: 21-річний хавбек Станіслав Сорокін, 21-річний нападник Артур Ременяк та 19-річний захисник Борис Крушинський.

Команди активно розпочали і на 19 хвилину рахунок був вже 1:1. Спочатку Бусько вивів гостей уперед, але за шість хвилин досвідчений Карноза зрівняв рахунок — 1:1. Таким результат протримався аж до серії пенальті, у якій перемогу святкував Львів (3:2).

Альянс — Львів — 1:1 (по пенальті — 2:3)

Голи: Карноза (19) — Бусько (13).

Альянс: Важинський — Пікуль, Неплях, Пісний (Осадчий, 76), Герт, Лебеденко, Ярошенко (Шмигельський, 64), Карноза (Лучик, 64), Шарай (Бойко, 76), Агапов, Загинайлов (Сидоренко, 84).

Львів: Ільющенков — Бусько (Сорокін, 79), Ернест (Семенів, 55), Якімець (Крушинський, 114), Політило, Брікнер, Альваро (Ременяк, 46), Зозуля, Нич (Шина, 71), Довгий, Лека.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

У матчі Металіста й Колоса перемогу святкував клуб Першої ліги. Його тренерський штаб не задіяв жодного гравця із реєстру Золотого Таланта.

На заміну у складі Колоса вийшов 19-річний хавбек Владислав Велетень.

Долю зустрічі вирішив епізод, який стався на 19-й хвилині. Переможний м’яч забив захисник Металіста Олександр Мизюк. Таким чином, харків’яни крокують до чвертьфіналу Кубку України.

Металіст — Колос — 1:0

Гол: Мизюк (19).

Металіст: Каневцев —  Шопін (Горбунов, 67), Романюк, Мизюк, Порох, Ріаскос (Банада, 88), Танчик (Матеус Пейшоту, 67), Балулі (Підлепенець, 79), Сарапій, Ралюченко, Матурін-Харріс.

Колос: Волинець —  Ром, Павловець, Новак, Чорноморець (Саків, 82), Нгамба, Богданов, Ільїн (Велетень, 82), Костишин (Ренан, 58), Нурієв (Сітчінава, 58), Лисенко.

Кубок України: Зоря з низкою молодих дотиснула Рух лише в овертаймі

Яке місце у відборі Євро-2023 (U-21) в групі 8 посяде молодіжна збірна України?