Кубок України: гол та асист Кане допомогли Ворсклі вийти до чвертьфіналу

У матчі 1/8 фіналу Кубку України зустрічалися Верес та Ворскла. Гра проходила у Луцьку, на стадіоні Авангард. Поєдинок завершився перемогою Ворскли 3:1. Відзначаємо гол та асист 21-річного хавбека Ібрахіма Кане

У стартовому складі Вереса не було жодного молодого гравця. У запасі залишився 19-річний захисник Ігор Гук.

Юрій Максимов довірив місце у складі: 21-річному захиснику Наджеебу Якубу та 21-річному хавбеку Ібрахіму Кане. У запасі залишилися: 18-річний воротар Павло Ісенко, 19-річний захисник Євген Павлюк, 18-річний хавбек Данііл Хрипчук, 19-річний хавбек Амількар, 20-річний нападник Данило Кравчук.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

Долю першого тайму вирішив епізод, який стався на 21-й хвилині. Після швидкої атаки з гострого кута у ближній кут пробив Кане — 0:1.

На 67-й хвилині Кане навісив з флангу, а Пешич збільшив перевагу гостей — 0:2. Через три хвилини господарі залишилися у меншості. Арбітр вилучив Дахновського. На 83-й хвилині після подачі з кутового Яворський довів рахунок до розгромного — 0:3. На 86-й хвилині у гру увійшли Павлюк та Амількар, а на 89-й — Кравчук. На 90+2 хвилині Сергійчук з пенальті забив гол престижу для Вереса.

Матч завершився перемогою Ворскли, яка виходить до чвертьфіналу.

Верес — Ворскла — 1:3

Голи: Сергійчук (90+2, пенальті) — Кане (21), Пешич (67), Яворський (83).

Вилучення: Дахновський (70).

Верес: Кичак —  С. Шестаков (Солдат, 73), Махнєв, Гончаренко, Нємчанінов, Полюлях (Панасенко, 64), Петько, Дахновський, Гегедош (Тимофієнко, 73), Г. Пасіч, Сергійчук.

Ворскла: Різник — Пердута, Якубу (Кушніренко, 72), Тілль (Кравчук, 89), Пешич, Степанюк (Павлюк, 86), Яворський, Тамм, Челядін, Кане (Амількар, 86), Рангел.

Кубок України: Олександрія з дублем 20-річного Мустафаєва громить Металіст 1925