Кубок України: Олександрія з дублем 20-річного Мустафаєва громить Металіст 1925

У матчі 1/8 фіналу Кубку України зустрічалися Металіст 1925 та Олександрія. Гра проходила на ОСК Металіст і завершилася перемогою Олександрії 5:2. Відзначаємо дубль 20-річного хавбека Олександрії Еміля Мустафаєва та гол 21-річного хавбека Металіста 1925 Дмитра Криськіва

Валерій Кривенцов з перших хвилин випустив 21-річного хавбека Дмитра Криськіва. У запасі залишився 18-річний захисник Амар Квакіч.

Юрій Гура довірив місце у старті: 20-річному голкіперу Валентину Гороху, 21-річному захиснику Олександру Мельнику й 20-річному хавбеку Емілю Мустафаєву. У запасі залишалися: 19-річний голкіпер Георгій Єрмаков, 17-річний хавбек Микита Ситников, 17-річний захисник Дем’ян Чубатий.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

На 24-й хвилині гості відкрили рахунок. Ударом у ближній кут відзначився Мустафаєв — 0:1. Для 20-річного хавбека це перший забитий м’яч у дорослому футболі. Через п’ять хвилин підопічні Гури збільшили свою перевагу. Спінеллі віддав, Мустафаєв на швидкості увірвався до штрафної, обіграв голкіпера і пробив у порожні ворота — 0:2. Дубль для молодого півзахисника. З таким рахунком команди пішли на перерву.

На 53-й хвилині Копина довів рахунок до розгромного — 0:3. Через десять хвилин господарі забили гол престижу. Після подачі з лівого флангу забив 21-річний хавбек Криськів — 1:3. На 70-й хвилині гості забили четвертий у матчі м’яч. Після подачі Кожушка відзначився Кирюханцев — 1:4. На 80-й хвилині у гру увійшов Дем’ян Чубатий. Для 17-річного захисника це дебют в основній команді.

На 85-й хвилині Ременюк скоротив відставання у рахунку — 2:4. Проте, на більше у господарів не вистачило часу. На 90+1 хвилині крапку у матчі поставив Устименко — 2:5. На 90+3 хвилині у грі увійшов Микита Ситников, для якого це також дебют у дорослому футболі.

У підсумку, матч завершився перемогою Олександрії, яка виходить до чвертьфіналу.

Металіст 1925 — Олександрія — 2:5

Голи: Криськів (63) — Мустафаєв (24, 29), Копина (53), Кирюханцев (70), Устименко (90+1).

Металіст 1925: Сидоренко — Фабіньо, Шершень, Ченбай, Западня (Кверквелія, 59), Габелок, Савін (Ременюк, 59), Криськів, Голодюк (Задерака, 79), Протасов, Марлісон (Зубков, 79).

Олександрія: Горох — Мельник, Спінеллі (Устименко, 46), Третьяков (Кирюханцев, 46), Дришлюк, Кожушко (Новіков, 80), Мустафаєв, Демченко, Копина (Ситников, 90+3), Фомба (Чубатий, 80), Дубра.

Таланти УПЛ, 12-й тур: голи Криськіва та Михайленка, дебют 20-річного американця