УПЛ, 12-й тур: голи Криськіва та Михайленка, дебют 20-річного американця

Проект Золотий Талант розповідає про здобутки кандидатів до молодіжної збірної України та їх іноземних однолітків у дванадцятому турі Прем’єр-ліги. Тур був результативним для молодих талантів

Головною подією 12-го туру УПЛ стала гра 21-річного хавбека Металіста 1925 Дмитра Криськіва. Хавбек молодіжної збірної України відзначився голом та віддав два асисти у матчі проти Інгульця (4:0). Для Дмитра це другий забитий м’яч на рівні УПЛ.

Фото metalist1925.com.

Також відзначаємо забитий м’яч 20-річного хавбека Чорноморця Миколи Михайленка у матчі зі Львовом (1:1). Для орендованого динамівця це також другий забитий м’яч в УПЛ.

Михайленко втікає від «левів». Фото chernomorets.odessa.ua.

Минулими вихідними у нинішньому сезоні Прем’єр-ліги дебютували молоді таланти Ворскли: 17-річний хавбек Ілля Крупський та 19-річний захисник Євген Павлюк. Вони з’явилися у компенсований час матчу проти Шахтаря (0:2).

Фото фейсбук Ворскли.

Вперше після свого повернення в основу відіграв на нуль 20-річний воротар Шахтаря Анатолій Трубін. Його команда переграла Ворсклу (2:0).

Фото shakhtar.com.

Відзначаємо дебют у нинішньому сезоні у стартовому складі Дніпра-1 17-річного хавбека Єгора Ярмолюка, який відіграв 71 хвилину у грі з Динамо (0:2).

Фото scdnipro1.com.ua.

Кандидати до молодіжної збірної України та їх іноземні однолітки у дванадцятому турі УПЛ

Євген ПАВЛЮК 18.08.2002 Ворскла 1

Щодо легіонерів, то безумовно варто відзначити забиті м’ячі: 20-річного нападника Миная Рустама Ахмедзаде, 20-річного нападника Зорі Аллахяра Сайядманеша та 21-річного хавбека Шахтаря Тете. Рустам забив у ворота Руху (2:2), Тете долучився до обіграшу Ворскли (2:0), а Аллахяр приніс перемогу Зорі над Колосом (1:0).

Саядманеш святкує. Фото фейсбук Зорі.

Також відзначаємо дебют 20-річного нападника Руху Де Розаріо Осазе Тафарі. Молодий американець відіграв 45 хвилин у матчі з Минаєм (2:2).