21-річний хавбек Гірника-Спорт забив дебютний гол у Першій лізі: його команда виграла

У матчі 15-го туру Першої ліги зустрічалися ВПК-Агро та Гірник-Спорт. Поєдинок завершився перемогою Гірника-Спорт — 2:1. Один із м’ячів забив 21-річний хавбек Артем Мильченко

Тренерський штаб ВПК-Агро з перших хвилин випустив: 21-річного захисника Дениса Тарадуду й 21-річного хавбека Івана Литвиненка.

У складі Гірника-Спорт на полі з’явилися: 21-річний хавбек Артем Мильченко та 20-річний нападник Єгор Твердохліб.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

На 10-й хвилині Єгор Твердохліб виконав подачу з правого флангу, після чого гравці ВПК-Агро вибили м’яча. Втім, на підборі вдало зіграв Артем Мильченко і виконав удар по воротам: від рук голкіпера ВПК-Агро Костянтина Махновського м’яч опинився у сітці — 1:0. Для 21-річного півзахисника це дебютний гол, як у Гірнику-Спорт, так і у Першій лізі загалом.

На 69-й хвилині Вадим Яворський збільшив перевагу гостей — 0:2. Через вісім хвилин Коберідзе скоротив відставання у рахунку, проте на більше господарів не вистачило.

ВПК-Агро — Гірник-Спорт — 1:2

Голи: Коберідзе (77) — Мильченко (10), Яворський (69).

ВПК-Агро: Махновський — Пашаєв (Вісенте, 82), Тарадуда,  Сухар, Шевченко, Косовський (Дудік, 68), Де Жезус Насименто Дантель, Литвиненко (Коберідзе, 63), Будняк, Льопа, Яровенко.

Гірник-Спорт: Кліщук — Шинкаренко, Никитюк, Кравчук, Чуєв (Сафіханов, 88), Мильченко, Паламар, Сьомка, Яворський, Понєдєльнік, Твердохліб (Ямполь, 82).

Перша ліга U-19: фантастичні матчі у Києві та Куликові — 14 голів на чотирьох